Новини

Програма на 23 кинофестивал „Любовта е лудост“


XXIII МЕЖДУНАРОДЕН ФИЛМОВ ФЕСТИВАЛ „ЛЮБОВТА Е ЛУДОСТ“

ПРОГРАМА

Зала 1:

19:00 – Официално откриване; КАРЪЦИ – България – 100‘ – представяне на екип

22:00 – ИЗВИНЯВАЙ, АКО ТЕ НАРЕКА ЛЮБОВ – Испания – 98‘

Зала „Европа“:

14:00 – СЪДБАТА НА ЧОВЕКА – Русия (вход свободен) – 103‘

16:00 – АПРИЛ, БОЛИС, ХОМО ПОЛИТИКУС, ЗАТЪМНЕНИЕАрмения – 93‘

18:00 – ПОСЛЕДНАТА СПИРКА – Армения – 98‘

20:00 – МАЛКИ СБЛЪСЪЦИ – Полша – 78‘

22:00 – ЕЛЕНА – Русия – 109‘

Зала 1:

17:00 – ДЕЛИКАТНОСТ – Франция – 87‘ – представяне на Давид Фоенкинос

20:00 – КОНЦЕРТ „100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО“

Зала „Европа“:

14:00 –ЛЕТЯТ ЖЕРАВИ – Русия (вход свободен) – 108‘

16:00 – НОСТАЛГИЯ – Армения – 136‘

18:30 – СТРАНАТА НА САРОЯН – Армения, Турция – 72‘

20:00 – БАНК ЛЕЙДИ – Германия – 118‘

22:15 – ЗАВРЪЩАНЕ – Русия – 105‘

Зала 1:

16:00 – РУСАЛКЕ МОЯ, МОЯ ЛОРЕЛАЙ – Украйна, Русия – 80‘ – представяне на Нана Джорджадзе

18:00 – ПОСЛЕДНИЯТ ЕКЗЕКУТОР – Тайланд – 95‘

20:00 – БАРТЕР – България – 97‘ – представяне на екип

22:15 – ДИЙПАН – Франция – 103‘

Зала „Европа“:

14:00 – БАЛАДА ЗА ВОЙНИКА – Русия (вход свободен) – 88‘

16:00 – НАХАПЕТ – Армения – 92‘

18:00 – ДВЕ ЖЕНИ – Русия, Франция, Великобритания – 98‘ – представяне на Анна Астраханцева

20:00 – СЪРЦЕ, СЪРЧИЦЕ – Полша – 110‘

22:00 – КАТО БЕЛЕГ В ДУШАТА – Португалия – 92‘

Зала 1:

16:00 – МАМА, УБИЕЦЪТ И АЗ – САЩ – 93‘ – представяне на режисьорката Хедър Донел

18:00 – ИЗПИТАНИЕ – Русия (вход свободен) – 95‘

20:00 – ОБЕЩАНИЕ ЗА ВЕЧНА ЛЮБОВ – Китай – 110‘ – представяне на делегация

22:15 – МАЛКИЯТ ОСТРОВ – Испания – 105‘

Зала „Европа“:

14:00 – БЕЛОРУСКАТА ГАРА – Русия (вход свободен) – 101‘

16:00 – БЕЛИЯТ ГРАД, КОНД – Армения – 77‘

18:00 – ДОКУМЕНТАЛИСТ – Армения – 80‘ – представяне панорамата на Х.Хачатрян

20:00 – 3 СЪРЦА – Франция (вход свободен) – 106‘

22:00 – АЙЗЕНЩАЙН В МЕКСИКО – Великобритания, Холандия, Мексико – 105‘

Зала 1:

16:00 – 23 СЕКУНДИ – Уругвай – 112‘

18:00 – ЛЮБОВНА ИСТОРИЯ, ЛИНДЕНФЕЛД – Румъния, Германия – 98‘ – представяне екип

20:00 – ЖЕНАТА НА МОЯ ЖИВОТ – България – 103‘ – представяне на екип

22:15 – ПОСЛЕДНИЯТ ВЪЛК – Китай – 121‘

Зала „Европа“:

14:00 – ИЗВИСЯВАНЕ – Русия (вход свободен) – 111‘

16:00 – ЗАВРЪЩАНЕТО НА ПОЕТА – Армения – 84‘

18:00 – ГРАНИЦА – Армения – 82‘

20:00 – ВРЕМЕ ЗА АВАНТЮРИ – Франция (вход свободен) – 104‘

22:00 – МОЯ ПЛЪТ И КРЪВ – Полша – 92‘

26 август

Зала 1:

16 – ДЕЦА НА СЛЪНЦЕТО – Македония – 90‘ – представяне на продуцента

18 – 316 – Иран – 72‘ – представяне на екип

19:45 – СЕМЕЙСТВО МАЙАПортугалия – 135‘ – представяне на екип

22:15 – ПАРИЖКИ ЛУДОРИИ – Франция – 99‘

Зала „Европа“:

14:00 – ИВАНОВО ДЕТСТВО – Русия (вход свободен) – 95‘

16:00 – ЗАВРЪЩАНЕ В ОБЕТОВАНАТА ЗЕМЯ – Армения – 87‘

18:00 – АМЕРИКА – Португалия, Бразилия, Испания, Русия – 111‘

20:00 – НАТРАПЧИВИ РИТМИ – Франция – 96‘

22:00 – ОБРАТЕН – Унгария – 96‘

Зала 1

16:00 – МЛАДОЖЕНКИ – Франция, Грузия – 94‘ – представяне на продуценти

18:00 – КАКВО Й СТАНА НА ТИМИ – Унгария – 95‘

20:00 – СЪБИРАЧ НА ТРУПОВЕ – България – 114‘ – представяне на екип

22:30 – ЛЮБОВ – Франция, Белгия – 130‘

Зала „Европа“:

14:00 – ЕЛА ДА МЕ ВИДИШ – Русия (вход свободен) – 101‘

16:00 – МОСТ НА КРАЯ НА СВЕТА – Хърватска – 114‘

18:00 – ТИХАТА ПЛАНИНА – Австрия – 98‘

20:00 – ЧУДНИЯТ БОКАЧО – Италия – 120‘

22:15 – ИСУС МЕ ОБИЧА – Германия – 100‘

Зала 1:

19:00 – Официално закриване; ИСПАНСКА АФЕРА – Испания – 98‘

22:00 – ЛЮБОВТА Е СТРАННО НЕЩО – САЩ – 100‘

Зала „Европа“:

16:00 – НОВОГОДИШНА ТАРИФА – Русия (вход свободен) – 83‘

18:00 – ПЪЗЕЛ – Румъния – 91‘

20:00 – РЕВНОСТТА – Франция (вход свободен) – 77‘

22:00 – ОТ БИТКИ ИЗТОЩЕН (МАРСИЛИЯ) – Франция – 94‘

Зала 1:

16:00 – МЕСИ – Испания – 80‘

18:00 – НАШЕСТВИЕТО НА ВАРВАРИТЕ – Канада, Франция – 99‘

20:00 – ЧАСТНИЯТ ЖИВОТ НА САЛАЗАР – Португалия – 110‘

22:00 – ГЛУХА ЛИНИЯ – Испания – 103‘

Зала „Европа“:

16:00 – ПИТЕР ФМ – Русия (вход свободен) – 86‘

18:00 – КАК СЕ КАЗВАМ – Русия (вход свободен) – 93‘

20:00 – МАРИУС – Франция – 93‘

22:00 – ФАНИ – Франция – 102‘

Зала 1:

16:00 – КРАЖБАТА – Португалия – 103‘

18:00 – АРЖЕНТИНА – Аржентина, Испания – 87‘

20:00 – СЛЪНЧЕВ УДАР – Русия – 180‘

Зала „Европа”:

16:00 – ЗА ЛЮБОВТА – Русия (вход свободен) – 106‘

18:00 – КРИСЧЪН МИНГЪЛ – САЩ – 88‘

20:00 – МЪЖЪТ, КОГОТО ХАРЕСВАХМЕ ТОЛКОВА МНОГО – Франция (вход свободен) – 116‘

XXIII МЕЖДУНАРОДЕН ФИЛМОВ ФЕСТИВАЛ „ЛЮБОВТА Е ЛУДОСТ“

КОНКУРСНА ПРОГРАМА

Деликатност, Франция – 22.08 – зала 1 – 17.00 ч.

Русалке моя, моя Лорелай, Украйна, Русия – 23.08 – зала 1 – 16.00 ч.

Последният екзекутор, Тайланд – 23.08 – зала 1 – 18.00 ч.

Бартер, България – 23.08 – зала 1 – 20.00 ч.

Изпитание, Русия – 24.08 – зала 1 – 18.00 ч.

Обещание за вечна любов, Китай – 24.08 – зала 1 – 20.00 ч.

23 секунди, Уругвай – 25.08 – зала 1 – 16.00 ч.

Любовна история, Линденфелд, Румъния, Германия – 25.08 – зала 1 – 18.00 ч.

316, Иран – 26.08 – зала 1 – 18.00 ч.

Семейство Майа, Португалия – 26.08 – зала 1 – 19.45 ч.

Младоженци, Франция, Грузия – 27.08 – зала 1 – 16.00 ч.

Какво и стана на Тими, Унгария – 27.08 – зала 1 – 18.00 ч.

ИЗВЪН КОНКУРСА:

Каръци, България – 21.08 – зала 1 – 19.00 ч.

Испанска афера, Испания – 28.08 – зала 1 – 19.00 ч.